Kontaktujte nás: 603806857 | aventli@post.cz
0 Kč

Co vás inspirovalo k vytvoření takovýchto specifických sad přírodní kosmetiky?

"Těch věcí, které mě k tomu inspirovaly bylo více, ale zmíním hlavní dva důvody. Prvním bylo, že jsem si chtěla pořídit místo kalendáře s čokoládičkami nějaký netradiční, tak mě napadlo, že by to mohl být například kalendář s kosmetikou. Bohužel se mi nikde nepodařilo dohledat kalendář s přírodní kosmetikou. Klasickou kosmetiku jsem musela kvůli náchylnosti pokožky přestat používat."

A tak jste se rozhodla, že si vytvoříte vlastní kalendář s přírodní kosmetikou?

"Ano, protože ráda tvořím, tak mě míchání a vaření na základě pokusů velmi baví. Druhým důvodem, který mě přivedl přímo k vytvoření takto specifického kalednáře bylo to, že jsem byla při wellness pobytu v jednom z našich českých resortů na Marocké masáži, kterou podstupovaly marocké něvesty každý den po určitý počet dnů před svatbou, aby měly pokožku krásně vyhlazenou, hebkou a hydratovanou. A protože jsem neměla pokožku takovou, jakou bych si ji představovala do plavek, tak jsem si začala vyrábět vlastní peelingy z přírodních ingrediencí. Jedna masáž vyjde totiž téměř na 4000,- a většina z nás si prostě nemůže dovolit chodit na tuto masáž třeba 3 týdny každý den za více než 80000,-."

Jedná se o jediný adventní kalendář, na kterém je uvedeno jméno majitelky, jak Vás toto napadlo?

"Vzhledem k tomu, že mám neobvyklé jméno, tak nedostávám žádné dárky jako jsou zvonečky nebo hrníčky s mým jménem a určitě nejsem jediná. Kromě toho i ostatní, kteří sice nemají neobvyklé jméno, ale mají raději třeba oslovování ne oficiálním jménem z kalendáře, ale nějakou zdrobnělinou či přezdívkou, tak je určitě věnování vytvořené přímo pro ně, také potěší :-)"

Adventní kalednář i Vánoční sady jsou tvořeny tělovými peelingy, tělovým mlékem a také solemi do koupele... Máte verzi i pro ty, kteří doma nemají vanu?

"Ano, vytvořili jsme i verzi bez solí do koupele, kde jsou místo nich v ty dané dny použita tělová mléka."

Vzhledem k tomu, že výsledkem po použití produktů v kalendáři nebo sadě má být hebká a hydratovaná pokožka, uvažujete i o verzi na léto, která by se dala použít před dovolenou právě do plavek?

"Ano, v květnu plánujeme prodej sady na léto."

Pokud by na Vás měli zájemci o Adventní kalendář nebo Vánoční sady další otázky, tak jak se na Vás mohou obrátit?

"Svůj dotaz mohou napsat do kontaktního formuláře, nebo přímo na e-mail: aventli@post.cz."

Na otázky nám odpovídala autorka pečujících sad - Vilma Baudišová